Відомий київський виробник СТОЛИЧНА Ювелірна Фабрика презентував прикраси, виготовлені з використанням новітнього підходу в технології обробки ювелірних виробів – ексклюзивну колекцію «Blue Оcean».

Колекцію складають 11 ексклюзивних каблучок, які виготовлені тільки в декількох розмірах або взагалі – в одному. Прикраси дійсно унікальні: повністю ручна робота і ексклюзивна для вітчизняної ювелірної сфери технологія виготовлення та обробки виробів.

Кожна деталь майбутньої прикраси виготовляється окремо. Висока якість та точне поєднання декількох деталей в одній прикрасі дозволяє досягти єдиної текстури виробу. Нічого схожого на ювелірному ринку України досі не існувало – ці прикраси радикально інші.

Всі каблучки виглядають просто фантастично! Прикраси з колекції об’єднані однією дизайнерською концепцією, але кожна каблучка неповторна і виготовлена в єдиному екземплярі. Ви не зможете носити прикраси «Blue Оcean» з будь-якими іншими прикрасами – ця каблучка зовсім не схожа на традиційні золоті каблучки.

Ще одна неочікувана деталь! Деякі моделі каблучок в колекції мають нетрадиційну форму, завдяки чому прикраси виглядають не тільки ефектно, а й витримують при експлуатації значні навантаження без будь-яких викривлень, що дозволяє говорити про таку форму, як про стандарт майбутнього ювелірних каблучок.

Колекція цих надзвичайних каблучок доповнена вставкою Лондон Блу Топаз та діамантами.

Вартість прикрас прокоментували в Компанії: «Ми не будемо заперечувати, що ці каблучки коштовні і відносяться до преміального сегменту прикрас. Мі створили їх спеціально для людей, які високо цінують унікальні прикраси і новаторський підхід до виготовлення ювелірних виробів. Ці прикраси дійсно неможливо скопіювати чи повторити на будь-якому іншому ювелірному виробництві в Україні».

https://stolychnashop.com.ua/yuvelirnye-ukrasheniya/novye-kollektsii/